Systemický koučink

Pokud Tě to oslovilo a máš chuť se seznámit s mou prací, tak se těším na Tvoje zavolání.

Můj koučink zcela prakticky

individuální koučin
k – na začátku naší práce bude zcela individuální holisticky zaměřený náhled po prvotní analýze Tvojí osobní struktury a potřeb (prakticky náhled, hloubkové zakotvení v psyche a v těle, neboť „nežli mluvíš ty, mluví tvé tělo k tobě“, jak řekla Isabel Allende.) Holistický přístup platí pro všechny – ale na některé důležité body bych chtěla upozornit:
Když česká kultura není Tvoje rodná kultura a Čechy jsou najednou Tvůj nový domov, když Tvoje rodina má více kulturních kořenů, Tvoje děti se nachází před těžkým vývojovým krokem. Ráda Tě budu doprovázet, když stojíš pod tlakem chtít „být sám sebou“ a zároveň máš zodpovědné zamněstnání – obzvláště nápomocně se osvědčil trénink sebeakceptance podle PEP (podle Dr. Bohného, procesně a embodymentálně orientovaná psychologie), ressoursně orientovaná vývojová práce a práce se systematickým enneagramem.

Párová mediace

Když spolu navzájem mluvíme, neznamená to, že si vždy rozumíme
. My všichni víme, že komunikace je vždy „dobrodružství“ – a pro všechny je důležité, abychom byli jak ostatními tak našimi partnery viděni a respektováni. Tady se nabízí individuálně nastavený holistický přístup bohatý na možnosti, který potřebujeme, abychom jsme se cítili nejen jako jednotlivec ale i součást partnerství a zdravé a šťastné rodiny.

Systemická práce s rodinami – „vlastní – moje“ od toho „cizího – tvoje“ rozlišit je nejen základ harmonického spolužití ale i základ zdravé a šťastné rodiny.
„Já jako dítě  jsem si rodiče vyhledal/-a a to byl pro mě výcvikový tábor a já jako dítě ještě nevím, k čemu je to dobré.“
Jako dospělá/-ý mohu rozpoznat sebe od cizích osob a oddělit vlastní pocity, myšlenky, názory. Na této cestě rodinných dobrodružství Tě budu ráda provázet a pomůžu Ti k tvému novému teritoriu a dobrému spolužití.   

Burn-out-profylaxe

Co chci? Kdo jsem? Má to vše, co dělám ještě vůbec smysl? Žiji ještě má přání? Co cítím? Co myslím?

Já Tě mohu doprovodit a nechat Ti všechny Tvé otázky v Tvém těle procítit. Skrz pokládání otázek ve směru hodinových ručiček po toku vnitřního trojúhelníku v našem těle můžeš působit proti totálnímu vypálení a setkat se s Tvým vlastním směrem jednání, přáními a s Tebou samým.

Ceny:

1    hodina   500 Kč
1,5 hodiny   700 Kč
2    hodiny   800 Kč