Otisk

Odpovědnost za obsah

Monika Köppen
Am Fort 31
13591 Berlin

Kontakt:
Mobil: 0172 7345224
Telefon: 030 3663261
monika(at)enneagrammcoach.eu


WebDesign
WebAgentur Thomas Süssmann – www.süssmannWeb.de
Ganzheitliches WebDesign

Zdroj obrázku:
© Jeanette Dietl – Fotolia (Start)


 

Prohlášení / Disclaimer

Odpovědnost za obsah

Obsah našich stránkách byly vytvořeny s velkou pečlivostí. Za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu, nemůžeme nést odpovědnost. Jako poskytovatel služeb jsme odpovědni podle § 7 Abs.1 TMG pro vlastní obsah na těchto stránkách podle obecných právních předpisů. Podle §§ 8 až 10 TMG nejsme povinni jako poskytovatele služeb k monitorování přenášena nebo uložené cizí informace nebo vyšetřovat okolnosti, které naznačují, nezákonné činnosti. Povinnost odstranit nebo zablokovat používání informací podle všeobecných zákonů zůstávají nedotčeny. Nicméně, je možné pouze relevantní závazek ode dne znalosti konkrétního protiprávního jednání. Po oznámení těchto porušení, budeme okamžitě odstranit tento obsah.

Ručení za odkazy

Naše stránky obsahují odkazy na externí webové stránky, nad kterými nemáme žádný vliv. Z tohoto důvodu nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za tento externí obsah. Příslušného poskytovatele nebo provozovatel takových míst je vždy odpovědný za obsah takových odkazovaných stránek. Odkazované stránky byly kontrolovány v okamžiku propojení pro možné porušení práva. Nelegální obsah byl v době propojení. Stálá kontrola propojených stránek je nesmyslné bez konkrétních důkazů o porušení. Po oznámení o porušování, budeme takové odkazy okamžitě odstranit.

Autorská práva

Obsah a díla na těchto stránkách vytvořených provozovateli stránek podléhají německému autorským zákonem. Reprodukce, adaptace, distribuce a jakýkoliv druh využití mimo hranice autorského práva vyžaduje písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce. Stahování a kopírování těchto stránek je povoleno pouze pro soukromé a nekomerční použití. Pokud se na obsah není vytvořen provozovatel internetových stránek, vlastnických práv třetích osob. Zejména obsah třetích stran, jsou označeny jako takové. Pokud byste přesto vědomi porušení autorského práva, žádáme o nádechem. Po oznámení o porušování, budeme tento obsah okamžitě odstranit.

Zdroje: eRecht24 Disclaimer